Türkçe English Deutsch русский

HAKKIMIZDA

Çambaşı Apart Evleri size kendinizi evinizdeki gibi rahat hissettirmek üzere oluşturuldu. Çambaşı Apart Evleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak deneyimli personeli ile kusursuz bir hizmet vermeyi hedefliyor.

Çambaşı Yaylası'nın tadını doya doya çıkarırken, kendinizi özel hissedeceğiniz, konforlu konaklama olanakları Çambaşı Saraydüzü Apart Otel sizleri bekliyor. Kayak Merkezine arabayla sadece üç dakika mesafedeki otelimizden, Çaybaşı Merkezi tarihi ve turistik mekânlarına, trafikte vakit kaybetmeden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Evlerimiz 3 Katlı 3 Evden Oluşamktadır ve Her ev 4 Apart tan meydana gelmiş olup, bu odalarımızın tamamı Çambaşı Yaylası manzaralıdır.‘’Standart’’, ‘’Çatı Katı’’ şeklinde 2 kategoriye ayrılmıştır. Odalarımızın özellikleri ise aşağıdaki şekilde belirtilmiştir.

 

STANDART ODA

Toplam 6 adet olan ve 24 m²den (net) oluşan standart odalar, Mutfak ve Balkon Mevcut minimum 1 yetişkin - maksimum 2 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkinin konaklaması için uygundur.

 

ÇATI KATI

Toplam 6 adet olan ve 20 m²den (net) oluşan standart ranzalı odalar, standart odalar ile aynı özelliklerde olup Sadece Mutfak ve Balkonu Yoktur Minimum 2 yetişkin - maksimum 2 yetişkin + 2 çocuk konaklaması için uygundur.